Alcatel Santral Servis | Alcatel Santral Servis istanbul

> | Alcatel Santral Servis istanbul Alcatel Santral Servisi > | Alcatel Santral Servis istanbul Alcatel santral teknik servis > | Alcatel Santral Servis istanbul Alcatel teknik servisi
İstabul | Alcatel Santral Servis istanbul Bölgesi Alcatel Santral Servisi olarak, santral ve telefon sistemlerindeki arızalarınıza kısa süre içersinde teknik servis hizmetimiz, arızaya müdahale etmektedir.

| Alcatel Santral Servis istanbul Alcatel Santral Servisine; 0 (212) 447 41 48 bize ulaşın.

Alcatel Santral Servis hizmetleri; santral kullanıcılarına satış sonrası tam destek veren ve bu anlamda uzmanlaşmış santral servis firmasıdır. Alcatel Santral Servis satış ve satış sonrası hizmetleri'de kapsamak üzere alanında uzmanlaşmış Alcatel santral servisidir.
Alcatel ürünlerine, en iyi standartlarda satış ve satış sonrası hizmet vermektedir.

KURULUM

ALCATEL

MONTAJ

KAREL

SERVİS

SİEMENS

NETAŞ

VE DİĞERLERİ

Vizyon ve Misyonumuz

Misyonumuz: Dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden en kaliteliyi en ucuza sizlere sunmak
Vizyonumuz: Servisimiz zamanında ve mağduriyetsiz teslim edilmesidir.

ALCATEL

KURULUM VE MONTAJ

Günümüzde misafirler otele giriş yaptıkları andan itibaren kendilerine uygun hizmet beklentisi içindeler. Alcatel-Lucent bu beklentileri karşılamanızda size yardım etmek için misafir iletişimini değiştiriyor.

Siemens HiPath 3000, 384 geleneksel telefon kullanıcısına, 50 veri terminaline kadar konfigüre edilebilir; IP telefon veya softclient kullanılarak toplam olarak 500 terminal sayısına ulaşabilmektedir.

Karel santralleri ile farklı kapasite seçenekleri ve aynı zamanda küçük ölçekli işletmelerin iletişim ihtiyaçları düşünülerek; tasarlanmış çözümleri ile Karel santralleri KOBİ’lere ideal iletişim çözümleri sunmaktadır.

Netaş Telefon Santrallerinin yanı sıra diğer telefon santralleri; tüm ekipmanlarının sürekli teknik destek hizmetlerinin verilmesi, netaş ve diğer marka santralinizin bakım ve onarımı faaliyet alanlarımız içindedir.

Alcatel Santral Servis Bölgelerimiz