Alcatel Kullanıcı Dostu Kolay Telefon Sistemi

Voip Teknolojisi ile ücretsiz görüşme imkanı sunan alcatel santrali
tüm bayilerinizi birbirine bağlar.

Lider Markalar

Sizin için doğru Santrali Öneriyoruz.

Uzman Kurulum

Uzman kadromuz ile santral eğitimi

İndirimli Aramalar

Santral, akıllı GSM operatörleri çözümleri

Hızlı Uygulamalar

Alcatel OXE ile Sabit telefonlarınızı kolay taşıma.

Servis ve Destek

Santralinize uzaktan bağlantı hizmeti

Bütçeniz için Uygun

İhtiyacınıza uygun, size özel sistemler

Alcatel Santral Yetkili Bayii Servisi Setler

Alcatel Santral Yetkili Bayii Servisi Sayısal ve Analog Telefon Setleri

Alcatel Santral Yetkili Bayii Servisi 4010

Alcatel Santral Yetkili Bayii Servisi 4010 Phone Easy Reflex(basic)

Büyüt

Alcatel Santral Yetkili Bayii Servisi 4020

Alcatel Santral Yetkili Bayii Servisi 4020 Phone Premium Reflex Handset (Executive)

Büyüt

Alcatel 4029 Phone IpTouch

Alcatel 4029 Phone IpTouch Handset (Digital Executive)

Büyüt

Alcatel 4039 IpTouch

Alcatel 4039 Phone IpTouch Handset

Büyüt

Alcatel 4035 Advanced

Alcatel 4035 Phone Advanced Handset

Büyüt

Alcatel 8082 Lucent

Alcatel 8082 Phone Lucent My IC

Büyüt

Alcatel 4068 Lucent

Alcatel 4068 Lucent IP

Büyüt

Alcatel Santral bakım onarım ve yapısal kablolama

Alcatel Santral Yetkili Bayii Servisi, Doğru tasarım ve projelendirme, kaliteli işçilik ve test etiketleme ile dokümantasyon
Alcatel Santral Yetkili Bayii Servisi, Hizmetlerinden sağlayabileceğiniz ürün ve hizmetler;

Alcatel Santralleri

Santral bakım onarım için teklif isteyiniz.

Bakım & Onarım

Servis Bakım ve onarım hizmetleri için teklif isteyiniz.

Yapısal Kablolama

Yapısal Kablolama için teklif isteyiniz.

Kabinet Hizmetleri

Kabinet ve düzenleme hizmetleri için teklif isteyiniz.

Güvenlik Kamera ve Kablolama

Güvenlik kamera kablolama ve sonlandırma

Tüm Telefon Santralleri

Alcatel, Simens, Karel, Netaş, LG Ericsson Bakım Onarım Hizmeti

Devam Eden Projelerimiz

Türkiye'de!Bugüne kadar binlerce proje tamamladık. Tamamlanacak bazı projelerimiz ise şöyle;

Yurtiçi Kargo AŞ.

85%

Final Yayıncılık

95%

Opel Değer

80%

Honda

90%

Bilişim Teknolojilerinin Önemi

İnsan Yaşamı

Bilgi önemli bir işletme ve insan kaynağı olarak kabul edilirken, bu bilgiyi saklayan, işleyen ve iletişimini sağlayan da teknolojidir.

Büyük ve küçük ölçekli işletmelerde işlerin yönetilmesi ve stratejilerin geliştirilmesinde kullanılan veri işleme, ofis otomasyonn, iletişim ve diğer elektronik teknolojide çok büyük değişimler olmaktadır.
Güvenli olması; açık portföyü ve dünya çapında endüstri uzmanlığı ile dinamik, kurumsallık sağlar.
Her çalışanın ve ekibinin günlük verimliliği artmasına ve maliyetleri kontrol altında tutarken, şirketin küresel verimliliğinide artmasına yardımcı olur.

Alcatel Sağlam ve Ergonomik

Alcatel, Piyasadaki en iyi performanslı sağlam ve ergonomik iletişim araçları olarak, kurumsal telefon hizmetleri, birleşik iletişim ve işbirliği uygulamaları içerir. Masa üstü PC, sabit telefon ve cep telefonu gibi çeşitli cihazlar üzerinde hizmetleri aynı seviyede sağlayan benzersiz bir üründür.

ihtiyaçlarınıza uyum sağlar

Alcatel ihtiyaçlarınıza uyum sağlar ve gelecekteki büyümenizi destekler. Alcatel-Lucent Kurumsal Çözümleri birleşik iletişim ve işbirliği, müşteri hizmetleri gibi farklı şekildeki katma değerli uygulamalar tüm kullanıcı tiplerine hitap etmektedir.

Alcatel 236 kullanıcı sayısına kadar, olan küçük ve orta ölçekli şirketlerin ses ve veriyi tek bir kutu'da sunan hepsi bir arada iletişim ağıdır.

Alcatel Analog ve sayısal kullanıcılara ilave olarak IP, SIP ve PC kullanıcı çözümlerini'de sunmaktadır, dünya çapında iletişim çözümlerini müşterilerine sunan bu açık iletişim ağı kolay montajı, kolay yönetimi, ve kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. Hepsi bir kutuda konseptine dayalı, olarak dizayn edilmiştir.

Alcatel Lucent OmniPCX; Ailesinin giriş seviyesinde IP tabanlı telefon santrali, dijital ve analog hem de IP kullanıcılara uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Alcatel-Lucent 9 Serisi ve Sayısal Alcatel-Lucent 8 Serisi ile IP telefonlar profosyonel iş uygulamaları için, tasarlanmış kullanımı kolay ve estetik bir yapıya sahiptir.

   
ALCATEL LUCENT   Haberleşme Sistemleri
g 

Alcatel Lucent OmniPCX Office  OXO

Internet, ses ve veriyi tek bir kutuda sunan, önceden konfigüre edilmiş bir sunucudur OmniPCX Office müşterinin ihtiyacına en iyi şekilde, adapte edilmiştir. Tasarlanmış bir modüler sistemden oluşur.
Kolay montajı, kolay yönetimi ve kolay kullanımı sağlamak üzere -hepsi bir kutudadır. Konseptine dayalı olarak, dizayn edilmiş. Telefon, bilgisayar ve networkü yapabilmesi, geleceğin iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Gerekli uygulamaları, içeren önceden konfigürasyonu yapılmış güzel bir sunucudur. Güvenli, internet erişimi e-posta, sunucudur. LAN altyapısı ve hizmeti, çağrı yönetimi (kişisel operatör, sesli posta, hareketlilik). Gibi uygulamalar sisteme tamamen tümleşiktir.
Modülerdir Alcatel OmniPCX Office yazılımı modüler tasarımı ile kart yapısı esnek konfigürasyonlar, ile hizmetler sağlamaktadır.
Açıktır. Alcatel bilgisayar endüstrisinde yaygın kabul görmüş olan Linux işletim sistemini böyle bir cihazda kullanan ilk lider üretici olma özelliği ile Linux entegre internet protokolleri ile son derece güvenilir. Güçlü bir işletim sistemi; Ayrıca, OmniPCX Office standartlara dayalıdır. (CSTA, TAPI, IP, PAP/CHAP, PPTP, IPSec, POP3/SMTP) Bu Alcatel veya üçüncü taraf uygulamalar ile birlikte çalışabilmek için açık bir yapı demektir
OmniPCX Office Santral Özellikleri
1.Telefon çözümleri
Alcatel OmniPCX Office üstün telefon hizmetleri içerir.
 
Akıllı ve kullanımı kolay hizmetler
İsimle arama özelliği, 3'lü konferans özelliği, basit çağrı transferi, kolay ayarlanabilen sesli rehber özelliği, hassas tuş özelliği, terminallerdeki içeriğe bağımlı simgeleri bulunmaktadır. Direk çağrılar ile süpervizyon için Yönetici / Sekreter farkı, çağrı izleme özelliği, çağrı toplama ile cevaplanmayan çağrıların belirlenmesi gibi çalışma grupları tarafından kullanılan temel avantajlarıdır.
Yerleşik sesli posta
Her OmniPCX Office sisteminde 20 dakikadan 200 saat kayıt kapasitesine kadar büyüyebilen yerleşik bir sesli posta sistemi mevcut ve Sesli posta sistemi ayrıca çağrı izleme ve görüşme sırasına kayıt özellikleri mevcuttur.
Kişisel Operatör
Kişisel operatör; Alcatel set'e sahip kullanıcıların masalarından uzakta olmaları durumunda ise gelen çağrıları yönlendirmek üzere 5 farklı özellik sunmaktadır. Sesli posta GSM No, harici ve dahili numara (sekreter) veya operatör
d
Sistem Karşılama Mesajları
Alcatel OmniPCX Office, çağrıları cevaplamak için çeşitli karşılama özellikleri sunmaktadır. Transfer edilmek üzere, bekleyen kişilere dinletebilirsiniz 16 saniyelik standart bir bekleme müziğinin yanısıra 2 dakika dan 10 dakika'ya (disk ile) kadar ayarlanabilmektedir. bekleme müziği imkanları sağlamaktadır.
Otomatik Operatör
Otomatik operator, arayanları 24 saat boyunca karşılayabilir. Ayrıca istenen kişiye doğrudan ulaşmak için, operatör'ü beklemeye gerek kalmaksızın bağlantı yapılmasına imkan vermektedir.
Takım çalışması
Alcatel OmniPCX Office, yöneticinin ve sekreterin birbirlerinin terminallerin çağrıları izlemelerini, sağlayan Yönetici / Sekreter özelliğini'de sağlamaktadır. Tek bir numara ile, grup yönetim'inin yanısıra, set izleme çağrı toplama yayın yapma ile cevaplanmayan çağrıları belirleme gibi avantajlar sağlamaktadır.
 
2. Voice over IP (VoIP)
Linux üzerinde çalışan bir çağrı sunucu olarak data network'ündeki IP telefonları ve IP soft telefonları yönetir, devre altyapılı, dünyaya hizmet verebilmek için gerektiğinde kullanılmak üzre, devre yapılı dış hat kartları ile iç hat kartlarının kombinasyonundan oluşur entegre Media Gateway'de içermektedir. Standart H323- SIP cihazları ve H323- SIP protokolünde çalışan, Alcatel ve üçüncü taraf cihazlara destek vermek üzere çağrı sunucu, media gateway H323 - SIP protokolü üzerinde, çalışır 
IP trunking
Telefon görüşmeleri için OmniPCX Office'in WAN konnektörü veya direk harici bir router üzerinden WAN'a erişim mümkündür. Bağlantı yöntemi ne olursa olsun, OmniPCX Office çağrılarda iyi ses kalitesi sağlamak için, ISDN overflow ve back-up seçeneklerini de sunar.
IP Telefon Sistemi
İşletme, ses ve veri iletimi için tek bir kablo altyapısı kullanarak LAN kablolama sistemini basitleştirebilir. Üstelik yüksek kalitedeki telefon özelliklerinden vazgeçmek zorunda kalmadan IP telefonları kullanarak. OmniPCX Office'in yerleşik DHCP server'ı sayesinde IP telefonların eklenmesi ve yer değiştirmesi sadece yeni bir Ethernet portuna bağlantı yapmakla mümkündür.
 
3.Masaüstü terminaller
Alcatel geniş bir terminal seçeneği sunar. Bunlar; IP anahtarlamalı ve devre anahtarlamalı sistemlerle çalışan masaüstü kablolu terminaller, hareketli olabilmek için kablosuz terminaller ve PC bazlı telefon sistemi için kullanımı kolay PC soft phone'lardır.
Yeni nesil 9 serisi sayısal setler ve 9 serisi IP setler ile mükemmel haberleşme elinizin altında.
s
Ekran & Değişken Simgeler Ve Menü Tuşları
Alcatel Lucent 9 serisi ve 8 serisi setlerde yeni nesil geniş ekranı sayesinde zengin görsel bilgiler alırsınız. Gelen çağrı numarası gibi meşguliyet bilgilerinin yanında tüm sistem özellilerini parmaklarınızın altında kullanıma hazır tutar.
f
Alfabetik Klavye
4029 ve 4039 setlerde bulunan entegre klavye sayesinde isimle arama yapmak çok kolaydır. Ayrıca klavye yardımı ile mesaj servisini kullanmak mümkündür.
hh
  Tek bir tuşa basarak ister telesekreterinize, ister bir çok sistem özelliğine ulaşırsınız.
( Mute, Ahizesiz konuşma, Ses seviye kontrolü, Sistem yardım tuşu gibi )
Hepsi sizin kolay kullanımınız için tasarlandı.
4.Hareketlilik
İletişimde hareketlilik günümüz iş dünyasında başarı için vazgeçilmezdir. Şirket içi hareketlilik personel verimliliği, dolayısıyla müşteri memnuniyeti sağlar. Alcatel Mobile Reflex serisi Alcatel OmniPCX Office'in yüksek seviyede sağladığı iletişim avantajlarının hepsini kullanır. Ayrıca, optimum seviyede kullanım kolaylığı için bazı özellikler yerleşik olarak sağlanmaktadır: geliştirilmiş ergonomi, geniş grafik ekran, entegre hoparlör ve kulaklık bağlantısı.
v
5.PC telefon ve CTI açıklığı
OmniPCX Office 75 kullanıcıya kadar hizmet verebilen yerleşik bir CTI sunucu içerir. Harici bir CTI sunucu ile kıyaslandığında, kuruluş ve destek açısından zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca Microsoft TAPI veya CSTA temelli harici sunucularla birlikte de çalışabilir.
OmniPCX Office "softphone" içerir: PIMphony 
PIMphony iş dünyasında en çok kullanılan iki aracın, bilgisayar ve telefonun işlevlerini birleştiren, günlük telefon işlerini daha etkin ve kolay şekilde yönetmeyi sağlayan kişisel İletişim Yöneticisi'dir. PIMphony, PC'de hangi uygulama çalışıyor olursa olsun, telefon hizmetlerini PC'de birleştirir.
PIMphony, en çok kullanılan ve bir Kişisel Bilgi Yöneticisi (PIM:Personal Information Manager) uygulaması olan Microsoft Outlook ile sıkı bir entegrasyon sağlar.
Microsoft Outlook'un bağlantı kartlarının ekranda belirme özelliği ve sesli mesajlar için e-posta ile entegrasyon özellikleri kullanılarak kritik bilgilerin etkili bir şekilde yönetilmesi sağlanır. Alcatel OmniPCXOffice yapısında dört çeşit Pimhpony uygulaması mevcuttur. Basic, Pro, Team, Attendant Console
PIMphony Basic
PIMphony Basic, PC'de hangi uygulama çalışıyor olursa olsun, telefon hizmetlerini grafik kullanıcı arayüzü üzerinden bir PC'de birleştirir. Görüşme yapma, çağrı alma, isimle arama, aktarma, konferans, bekletme, park etme, çağrı listesi.
PIMphony Pro
Pimhony Basic'in sağladıklarına ek olarak Pimphony Pro, Microsoft® Outlook™, Act! Goldmine ve Microsoft® Access gibi programlarla sıkı bir entegrasyon sağlar. Böylece, ekranda belirme özelliği sayesinde arayanın kimliğinin tespit edilmesi ile, ilgili bağlantı kartının ekranda belirmesini sağlar.Ayrıca aynı arayüzde kullanıcının sesli mesaj kutusunun yönetimini de sağlar.
PIMphony Team
Pimhony Basic ve Pimhony Pro'nun sağladıklarının yanısıra PIMphony Team, çalışma grubu yönetimi için çağrı süpervizyonu ve asistan özellikleri gibi ek özellikler sunar.
PIMphony Attendant Console
Operatör konsol özelliklerini bilgisayarınıza taşır. Tüm meşguliyetleri bilgisayar ekranından izleyebilirsiniz.
r
 
OmniPCX Office LAN çözümü
LAN Altyapısı
Alcatel OmniPCX Office, 6 tane Hızlı Ethernet 10/100 LAN switch kartı bağlantısı ile küçük ve orta boy işletmeler için profesyonel LAN çözümü sunar.
Her portta mevcut 10/100 Mbps otomatik algılama özelliği ile bağlanan her cihazın hızı otomatik olarak algılanır ve ayrıca kongifürasyona gerek kalmaz. Alcatel OmniPCX Office'i LAN networkü kurmak için kullanabileceğiniz gibi, mevcut LAN network'üne entegre etmek de mümkündür.
LAN hizmetleri
Ayrıca, Alcatel OmniPCX Office LAN konfigürasyonunu ve yönetimini kolaylaştıran DHCP ve DNS gibi LAN hizmetleri içerir.
 
OmniPCX Office Internet çözümü
OmniPCX Office profesyonel Internet kullanımı için gerekli tüm bileşenleri sağlayarak kolay Internet erişimi sağlar. OmniPCX Office yerleşik e-posta, güvenlik, kontrol ve uzaktan erişim içeren ve güvenli paylaşımlı internet erişimi sunan "hepsi bir arada" bir çözümdür. Alcatel OmniPCX Office aşağıdakileri içerir:
Paylaşımlı ve hızlı internet erişimi
OmniPCX Office, LAN'daki pek çok kullanıcının tek bir internet hesabını ve tek bir bağlantıyı kullanarak aynı anda hızlı bir şekilde internete erişmelerine izin verir. OmniPCX Office 64K'dan 2Mbps'a kadar geniş bir internet erişim hızı aralığı sunar. Gerek ISDN hatlarla gerekse kiralık hatlar ve ADSL üzerinden internet erişimine izin verir.
Güvenli internet erişimi
OmniPCX Office, internet erişimi ve network/veri koruma için çeşitli güvenlik mekanizmaları içerir. Sistem, şirket bilgilerini dış saldırılardan korumak üzere sertifikalı bir firewall içerir. OmniPCX Office, güvenlik çözümlerinin performansını değerlendirerek sertifikalandıran bağımsız bir kuruluş olan West Coast Labs Checkmark tarafından sertifikalandırılmıştır.
Kontrollü web erişimi
OmniPCX Office, internet kulanımını kontrol eden ve sınırlandıran proxy sunucu içerir. Proxy sunucu ile hizmetler ve uygulamalar bazında erişim hakları sınırlandırılarak kullanıcı erişimi ayarlanabilir. Ayrıca, proxy sunucu internet ve uygulamaların kullanımına ilişkin detaylı istatistikler de sağlar.
Optimize edilmiş internet erişimi
Entegre cache sunucu, en son yüklenen web sayfalarını (HTTP) veya FTP dosyalarını dedike edilmiş bir diskte saklayarak internet erişimini hızlandırır. Böylece başka bir kullanıcı tarafından aynı bilgiye ihtiyaç duyulduğunda internet bağlantısı kurmaya gerek kalmaksızın cache sunucuda saklanan bilgi kullanılabilir.
Daha fazla iletişim için e-posta uygulaması
OmniPCX Office, entegre e-posta sunucu ile şirketinize yeni bir iletişim seviyesi sağlar. OmniPCX Office e-posta sunucu harici bir sunucu ve yazılıma gerek kalmaksızın işletmenin dahili e-posta sunucusu gibi davranabilir. Her kullanıcı kendi posta kutusuna ve e-posta adresine sahip olabilir. OmniPCX Office e-posta sunucu, ana standart e-posta protokollerini ve Microsoft® Outlook™, Microsoft Outlook Express ve Lotus Notes gibi ana POP3/SMTP müşteri yazılımlarını destekler. OmniPCX Office oldukça esnektir. Gerek işletmenin e-posta sunucusu şeklinde konfigüre edilebilir, gerekse mevcut e-posta sunucusuna gateway şeklinde kullanılabilir.
 
Birleştirilmiş Mesaj Çözümü
Entegre sesli posta ve e-posta uygulamaları sayesinde OmniPCX Office ideal bir birleştirilmiş mesaj çözümü de sunar. Ayrıca Internet Fax Servis Sağlayıcıları vasıtasıyla internet üzerinden gelen fax mesajlarını da birleştirilmiş mesaj çözümü kapsamında tek bir arayüzde birleştirir.
Güvenli, internet bazlı uzaktan erişim için Virtual Private Networking (VPN)
OmniPCX Office VPN özelliği, internet altyapısını kullanan uzaktaki çalışanlar veya uzak ofislere, network erişimi ve veri transferi için maliyet etkili ve güvenli bir çözüm sunar. OmniPCX Office iki ana VPN protokolünü destekler : Uzakta çalışanlar için PPTP, LAN-LAN network'ü için IPSec.

Gücümüzü Partnerlerimizden Alıyoruz

Profesyonellerle çalışmaktan gurur duyuyoruz.
Gücümüzü partnerlerimizden alıyoruz

Bizimle iletişime geçin?

İşinizin ve müşterilerinizin yönetimine yardımcı, yenilikçi çözümler bulun

0 212 447 41 48

Alcatel Santral Yetkili Bayii Servisi Bölgelerimiz