Netaş Servis Netaş Servis

> Netaş Servis Netaş servisi > Netaş Servis Netaş santral teknik servis > Netaş Servis Netaş teknik servisi
İstabul Bölgesi Netaş Servis Netaş Servisi olarak, santral ve telefon sistemlerindeki arızalarınıza kısa süre içersinde teknik servis hizmetimiz, arızaya müdahale etmektedir.

Netaş Servis Netaş Santral Servisine; 0 (212) 447 41 48 bize ulaşın.

Netaş servis hizmetleri; santral kullanıcılarına satış sonrası tam destek veren ve bu anlamda uzmanlaşmış santral servis firmasıdır. Netaş servis satış ve satış sonrası hizmetleri'de kapsamak üzere alanında uzmanlaşmış Netaş santral servisidir.
Netaş ürünlerine, en iyi standartlarda satış ve satış sonrası hizmet vermektedir.

KURULUM

Netaş

MONTAJ

KAREL

SERVİS

SİEMENS

NETAŞ

VE DİĞERLERİ

Vizyon ve Misyonumuz

Misyonumuz: Dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden en kaliteliyi en ucuza sizlere sunmak
Vizyonumuz: Servisimiz zamanında ve mağduriyetsiz teslim edilmesidir.

Netaş

KURULUM VE MONTAJ

Günümüzde misafirler otele giriş yaptıkları andan itibaren kendilerine uygun hizmet beklentisi içindeler. Netaş-Lucent bu beklentileri karşılamanızda size yardım etmek için misafir iletişimini değiştiriyor.

Siemens HiPath 3000, 384 geleneksel telefon kullanıcısına, 50 veri terminaline kadar konfigüre edilebilir; IP telefon veya softclient kullanılarak toplam olarak 500 terminal sayısına ulaşabilmektedir.

Santral Fiyatlar santralleri ile farklı kapasite seçenekleri ve aynı zamanda küçük ölçekli işletmelerin iletişim ihtiyaçları düşünülerek; tasarlanmış çözümleri ile Santral Fiyatlar santralleri KOBİ’lere ideal iletişim çözümleri sunmaktadır.

Netaş Telefon Santrallerinin yanı sıra diğer telefon santralleri; tüm ekipmanlarının sürekli teknik destek hizmetlerinin verilmesi, netaş ve diğer marka santralinizin bakım ve onarımı faaliyet alanlarımız içindedir.

Santral Fiyatlar Santral Yetkili Bayii Servisi Bölgelerimiz