TELEFON KISA YOL KODLARI

1- “9” Dış hat alma. ( “9” dan sonra beklemeden numara çeviriniz.)

2- “#59” Telefon dış hata kilitleme, şifresini degiştirebilirsiniz.  ( “#59” + (0000) + yeni şifre ) Not: ilk kurulumda şifre “0000” dört tane sıfırdır.

3- “#60” Telefonu yönlendirme. (#60 + dahili numara)

4- “#61” Meşgulde yönlendirme.  ( #61 + dahili numara ).

5- “#62” Cevapsız durumda yönlendirme. ( #62 + dahili numara ).

6- “#63” Hem cevapsızda hem meşgulde yönlendirme. ( #63 + dahili numara )

7- “#64” Yönlenfirme iptali.

8- “#70” Son numara tekrarı. Harici hatlar için kullanılır.

9- “#72” Çağrı toplama. (#72 + zili çalan telefon numarası) tuşlanır.

10- “#73” Grup çagrı tolama. ( #73 tuşlayın )

11- “#80” Telefon hattını dış aramalara kilitleme. (“#80”) tuşlanır ve telefon dış hatta kilitlenir ama dahili goruşme yapılabilir. Iptali içinde (“#80” + şifre) tuşlanır.

12- “5” Meşgulde veya cevapsız dahili aramalarda geri arama özelliği.

 

ip Telefon Santral Fiyatları Santral Yetkili Bayii Servisi ip Telefon Santral Fiyatları Santral Telefon Yönlendirme

> ip Telefon Santral Fiyatları Santral Telefon Yönlendirme ip Telefon Santral Fiyatları Santral Yetkili Bayii Servisii > ip Telefon Santral Fiyatları Santral Telefon Yönlendirme ip Telefon Santral Fiyatları santral teknik servis > ip Telefon Santral Fiyatları Santral Telefon Yönlendirme ip Telefon Santral Fiyatları teknik servisi
İstabul Bölgesi ip Telefon Santral Fiyatları Santral Telefon Yönlendirme ip Telefon Santral Fiyatları Santral Yetkili Bayii Servisii olarak, santral ve telefon sistemlerindeki arızalarınıza kısa süre içersinde teknik servis hizmetimiz, arızaya müdahale etmektedir.

ip Telefon Santral Fiyatları Santral Telefon Yönlendirme ip Telefon Santral Fiyatları Santral Servisine; 0 (212) 447 41 48 bize ulaşın.

ip Telefon Santral Fiyatları Santral Yetkili Bayii Servisi hizmetleri; santral kullanıcılarına satış sonrası tam destek veren ve bu anlamda uzmanlaşmış santral servis firmasıdır. ip Telefon Santral Fiyatları Santral Yetkili Bayii Servisi satış ve satış sonrası hizmetleri'de kapsamak üzere alanında uzmanlaşmış ip Telefon Santral Fiyatları santral servisidir.
ip Telefon Santral Fiyatları ürünlerine, en iyi standartlarda satış ve satış sonrası hizmet vermektedir.

KURULUM

ALCATEL

MONTAJ

KAREL

SERVİS

SİEMENS

NETAŞ

VE DİĞERLERİ

Vizyon ve Misyonumuz

Misyonumuz: Dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden en kaliteliyi en ucuza sizlere sunmak
Vizyonumuz: Servisimiz zamanında ve mağduriyetsiz teslim edilmesidir.

ALCATEL

KURULUM VE MONTAJ

Günümüzde misafirler otele giriş yaptıkları andan itibaren kendilerine uygun hizmet beklentisi içindeler. ip Telefon Santral Fiyatları-Lucent bu beklentileri karşılamanızda size yardım etmek için misafir iletişimini değiştiriyor.

Siemens HiPath 3000, 384 geleneksel telefon kullanıcısına, 50 veri terminaline kadar konfigüre edilebilir; IP telefon veya softclient kullanılarak toplam olarak 500 terminal sayısına ulaşabilmektedir.

Karel ip Telefon Santral Fiyatları santralleri ile farklı kapasite seçenekleri ve aynı zamanda küçük ölçekli işletmelerin iletişim ihtiyaçları düşünülerek; tasarlanmış çözümleri ile Karel ip Telefon Santral Fiyatları santralleri KOBİ’lere ideal iletişim çözümleri sunmaktadır.

Netaş Telefon Santrallerinin yanı sıra diğer telefon santralleri; tüm ekipmanlarının sürekli teknik destek hizmetlerinin verilmesi, netaş ve diğer marka santralinizin bakım ve onarımı faaliyet alanlarımız içindedir.

ip Telefon Santral Fiyatları Santral Yetkili Bayii Servisi Bölgelerimiz