Telefon Santral Fiyatları Santral Fiyatları ip teknoloji Servisi Sefaköy

> Sefaköy Telefon Santral Fiyatları Santral Fiyatları ip teknoloji Servisii > Sefaköy Telefon Santral Fiyatları teknik servis > Sefaköy Karel teknik servisi
İstabul Bölgesi Sefaköy Telefon Santral Fiyatları Santral Fiyatları ip teknoloji Servisii olarak, santral ve telefon sistemlerindeki arızalarınıza kısa süre içersinde teknik servis hizmetimiz, arızaya müdahale etmektedir.

Sefaköy Telefon Santral Fiyatları Servisine; 0 (212) 447 41 48 bize ulaşın.

Telefon Santral Fiyatları Santral Fiyatları ip teknoloji Servisi hizmetleri; santral kullanıcılarına satış sonrası tam destek veren ve bu anlamda uzmanlaşmış santral servis firmasıdır. Telefon Santral Fiyatları Santral Fiyatları ip teknoloji Servisi satış ve satış sonrası hizmetleri'de kapsamak üzere alanında uzmanlaşmış Telefon Santral Fiyatları servisidir.
Karel ürünlerine, en iyi standartlarda satış ve satış sonrası hizmet vermektedir.

KURULUM

Karel

MONTAJ

KAREL

SERVİS

SİEMENS

NETAŞ

VE DİĞERLERİ

Vizyon ve Misyonumuz

Misyonumuz: Dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden en kaliteliyi en ucuza sizlere sunmak
Vizyonumuz: Servisimiz zamanında ve mağduriyetsiz teslim edilmesidir.

Karel

KURULUM VE MONTAJ

Günümüzde misafirler otele giriş yaptıkları andan itibaren kendilerine uygun hizmet beklentisi içindeler. Karel-Lucent bu beklentileri karşılamanızda size yardım etmek için misafir iletişimini değiştiriyor.

Siemens HiPath 3000, 384 geleneksel telefon kullanıcısına, 50 veri terminaline kadar konfigüre edilebilir; IP telefon veya softclient kullanılarak toplam olarak 500 terminal sayısına ulaşabilmektedir.

Karel santralleri ile farklı kapasite seçenekleri ve aynı zamanda küçük ölçekli işletmelerin iletişim ihtiyaçları düşünülerek; tasarlanmış çözümleri ile Karel santralleri KOBİ’lere ideal iletişim çözümleri sunmaktadır.

Netaş Telefon Santrallerinin yanı sıra diğer telefon santralleri; tüm ekipmanlarının sürekli teknik destek hizmetlerinin verilmesi, netaş ve diğer marka santralinizin bakım ve onarımı faaliyet alanlarımız içindedir.

Telefon Santral Fiyatları Santral Fiyatları ip teknoloji Servisi Bölgelerimiz