Türkiye'de
Santral Fiyatlar Lucent
2014

Alcetel Servis, Santral Fiyatlar-Lucent ürün ailesi ile kurumsal network çözümleri

comment : 0

Santral Fiyatlar Lucent Çözümleri, güvenli, güvenilir, dayanıklı, esnek ve ölçeklendirilebilir bir IP ağı için kapsamlı bir ürün seti sunan Santral Fiyatlar-Lucent ürün ailesini ağ çözümlerinde kullanmaktadır.

Santral Fiyatlar-Lucent veri ürün ailesinde yer alan ürünlerin öne çıkan özellikleri:

Santral Fiyatlar-Lucent Kenar anahtarlar: PoE (power over ethernet) özelliği olan veya olmayan modelleriyle, tümü saniyede 10/100/1000 ve 10G hızlarını destekleyebilme.

Santral Fiyatlar-Lucent Omurga anahtarlar: 10/40 Gigabit destekleyen yapıda, Quality of Service (QoS) özelliği olan ve birleştirilmiş veri, ses ve video uygulamalarını destekleyen, güvenli, yüksek kapasiteli, layer 2/3 anahtarlar.

Santral Fiyatlar-Lucent Yönetim sistemleri: Veri iletişim ağını yönetmek, hata durumunda uyarı mesajları almak ve duruma müdahale edebilmek, değişik lokasyonlardaki cihazları izleyebilmek için OmniVista 2500 Network Management System, VitalSuite Network Performance Management Software yazılımları.

Santral Fiyatlar-Lucent Birleşik hizmetler ağ geçidi: Birden fazla geniş alan ağı arayüzünü tek bir donanım platformu üzerinden konsolide etmek ve dahili network ve güvenlik servislerinden yararlanmak için OmniAccess 5000 Unified Services Gateway ürünü.

Santral Fiyatlar Santral Yetkili Bayii Servisi Bölgelerimiz