Türkiye'de
ip santral fiyatları Lucent
2014

Alcetel Santral Fiyatlar, ip santral fiyatları-Lucent ürün ailesi ile kurumsal network çözümleri

comment : 0

ip santral fiyatları Lucent Çözümleri, güvenli, güvenilir, dayanıklı, esnek ve ölçeklendirilebilir bir IP ağı için kapsamlı bir ürün seti sunan ip santral fiyatları-Lucent ürün ailesini ağ çözümlerinde kullanmaktadır.

ip santral fiyatları-Lucent veri ürün ailesinde yer alan ürünlerin öne çıkan özellikleri:

ip santral fiyatları-Lucent Kenar anahtarlar: PoE (power over ethernet) özelliği olan veya olmayan modelleriyle, tümü saniyede 10/100/1000 ve 10G hızlarını destekleyebilme.

ip santral fiyatları-Lucent Omurga anahtarlar: 10/40 Gigabit destekleyen yapıda, Quality of Service (QoS) özelliği olan ve birleştirilmiş veri, ses ve video uygulamalarını destekleyen, güvenli, yüksek kapasiteli, layer 2/3 anahtarlar.

ip santral fiyatları-Lucent Yönetim sistemleri: Veri iletişim ağını yönetmek, hata durumunda uyarı mesajları almak ve duruma müdahale edebilmek, değişik lokasyonlardaki cihazları izleyebilmek için OmniVista 2500 Network Management System, VitalSuite Network Performance Management Software yazılımları.

ip santral fiyatları-Lucent Birleşik hizmetler ağ geçidi: Birden fazla geniş alan ağı arayüzünü tek bir donanım platformu üzerinden konsolide etmek ve dahili network ve güvenlik servislerinden yararlanmak için OmniAccess 5000 Unified Services Gateway ürünü.

ip santral fiyatları Santral Yetkili Bayii Servisi Bölgelerimiz