Türkiye'de
ip Telefon Santral Fiyatları Lucent
2014

Alcetel Servis, ip Telefon Santral Fiyatları-Lucent ürün ailesi ile kurumsal network çözümleri

comment : 0

ip Telefon Santral Fiyatları Lucent Çözümleri, güvenli, güvenilir, dayanıklı, esnek ve ölçeklendirilebilir bir IP ağı için kapsamlı bir ürün seti sunan ip Telefon Santral Fiyatları-Lucent ürün ailesini ağ çözümlerinde kullanmaktadır.

ip Telefon Santral Fiyatları-Lucent veri ürün ailesinde yer alan ürünlerin öne çıkan özellikleri:

ip Telefon Santral Fiyatları-Lucent Kenar anahtarlar: PoE (power over ethernet) özelliği olan veya olmayan modelleriyle, tümü saniyede 10/100/1000 ve 10G hızlarını destekleyebilme.

ip Telefon Santral Fiyatları-Lucent Omurga anahtarlar: 10/40 Gigabit destekleyen yapıda, Quality of Service (QoS) özelliği olan ve birleştirilmiş veri, ses ve video uygulamalarını destekleyen, güvenli, yüksek kapasiteli, layer 2/3 anahtarlar.

ip Telefon Santral Fiyatları-Lucent Yönetim sistemleri: Veri iletişim ağını yönetmek, hata durumunda uyarı mesajları almak ve duruma müdahale edebilmek, değişik lokasyonlardaki cihazları izleyebilmek için OmniVista 2500 Network Management System, VitalSuite Network Performance Management Software yazılımları.

ip Telefon Santral Fiyatları-Lucent Birleşik hizmetler ağ geçidi: Birden fazla geniş alan ağı arayüzünü tek bir donanım platformu üzerinden konsolide etmek ve dahili network ve güvenlik servislerinden yararlanmak için OmniAccess 5000 Unified Services Gateway ürünü.

ip Telefon Santral Fiyatları Santral Yetkili Bayii Servisi Bölgelerimiz