ip Telefon Santral Fiyatları 4010 Easy Telefon Seti

4035 Telefon Seti

ip Telefon Santral Fiyatları 4010

ip Telefon Santral Fiyatları 4010 Phone

Büyüt

ip Telefon Santral Fiyatları 4035 İşi haberlesmeye bağlı olanlarin tercihi. ip Telefon Santral Fiyatları 4035 Özellikle yogun telefon kullanan ve telefonundan çok sey bekleyenler için gelistirilmis bir model. ip Telefon Santral Fiyatları 4035 Yönetici sekreter gruplari, çagri merkezleri, küçük santral operator gruplari için ip Telefon Santral Fiyatları 4035 ideal çözüm.
Normal ofis kullanımı için tüm ihtiyaçlarınızı, karsilayabilecek ideal çözüm. (Duvar aparati ile duvar montaji yapilabilir.)
- Sekiz adet, programlanabilir ve sabit tus
- 1x10 karakter ekran, (Arayan ve aranan bilgileri ve menülere görsel erisim için)
- Mesaj lambası.
- Menü tusu.
- Kapama tusu.
- Ses ayar tuslari ve Hoparlör tusu (Hoparlör ile yaptiginiz görüsmeyi çevrenizdekilere dinletebilirsiniz.) - Kisisel rehber ve Mute (Ahizeden ve mikrofondan karsiya giden sesinizi kapatabilmenizi saglar)
- ip Telefon Santral Fiyatları 4010 1x20 karakter ekran (Arayan ve aranan bilgileri ve menülere görsel iletisim için)
- ip Telefon Santral Fiyatları 4010 İsimle arama yapabilmeniz ve kayitlariniza için isim girmenizi saglayan klavye.
- ip Telefon Santral Fiyatları 4010 İsimle arama yapabilmenizi saglayan klavye.
- ip Telefon Santral Fiyatları 4010 Ses ayar tuşları ve hoparlör tuşları.(Entegre mikrofonu ile, birlikte handsfree görüsme olanagi saglar).
- Kapama tusu ip Telefon Santral Fiyatları 4035 ve bütün sabit telefonlarda bulunmaktadır.
- ip Telefon Santral Fiyatları 4010 de Ses ayarı tuslari ve hoparlör tuslari (Entegre mikrofonu ile birlikte handsfree görüsme olanagi saglar).
- ip Telefon Santral Fiyatları 4010 Mute tusu (Ahizeden ve mikrofondan karsiya giden sesinizi kapatabilmenizi saglar).


Tüm 4010 ve 4035 setlere çeşitli ihtiyaçlarınız için farklı özellikler sağlayan adaptörler takilabilir:

- ip Telefon Santral Fiyatları 4010 Z Adaptör. : Sayisal setiniz üzerinden faks cihaziniz için ya da modeminiz için ana setten farkli bir abone numarasi ile analog bir hat alabilmenizi saglar.

- ip Telefon Santral Fiyatları 4010 S0 ISDN Adaptör. : Sayisal setiniz üzerinden ISDN modeminiz ya da video konferans sisteminiz için S0 abone tipinde yine ana setinizden bagımsız bir abone numarasina sabit bir hat almanizi saglar.

- ip Telefon Santral Fiyatları 4010 IP Adaptör. : Sayisal setinizi IP telefon olarak olarak kullanabilmeniz için çevirici olarak görev yapar.

- ip Telefon Santral Fiyatları 4010 Data Adaptörü.